Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ALLIGATOR |
| EAN | 0014551502111 |
| Release Date | July 19, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 310 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,901
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Good Intentions Gone Bad |
|---|---|
| Sanatci | Cain, Chris |
| Cikis tarihi | 2024-07-19 |
| EAN/UPC | 0014551502111 |
| Label | Alligator |
| Format | LP |
| Tur | Blues |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | ALLIGATOR |
| EAN | 0014551502111 |
| Release Date | July 19, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 310 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.