Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BARSUK RECORDS LPBARK186X |
| EAN | 0655173918517 |
| Release Date | June 28, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 256 g |
| Weight | 256 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,544
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Holy Moly |
|---|---|
| Sanatci | Staples, Chris |
| Cikis tarihi | 2019-06-28 |
| EAN/UPC | 0655173918517 |
| Label | Barsuk |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BARSUK RECORDS LPBARK186X |
| EAN | 0655173918517 |
| Release Date | June 28, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 256 g |
| Weight | 256 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.