Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | PURPLE PYRAMID PRLE1327.1 |
| EAN | 0889466132711 |
| Release Date | September 6, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 234 g |
| Weight | 234 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,964
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Conspiracy Live |
|---|---|
| Sanatci | Squire, Chris -& Billy Sheerwood- |
| Cikis tarihi | 2019-10-04 |
| EAN/UPC | 0889466132711 |
| Label | Purple Pyramid |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
| Style | |
|---|---|
| Label | PURPLE PYRAMID PRLE1327.1 |
| EAN | 0889466132711 |
| Release Date | September 6, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 234 g |
| Weight | 234 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.