Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Last Music Company LCPY207.1 |
| EAN | 5052442013006 |
| Release Date | October 26, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 4 mm · 211 g |
| Weight | 211 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,085
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Closing Time |
|---|---|
| Sanatci | Youlden, Chris & the Slammers |
| Cikis tarihi | 2018-10-25 |
| EAN/UPC | 5052442013006 |
| Label | Last Music Company |
| Format | LP |
| Tur | Blues |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Last Music Company LCPY207.1 |
| EAN | 5052442013006 |
| Release Date | October 26, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 4 mm · 211 g |
| Weight | 211 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.