Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | REAL GONE MUSIC RLGM1617.1 |
| EAN | 0196588220517 |
| Release Date | May 10, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 202 g |
| Weight | 202 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,969
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Din of Ecstasy |
|---|---|
| Sanatci | Whitley, Chris |
| Cikis tarihi | 2024-05-10 |
| EAN/UPC | 0196588220517 |
| Label | Real Gone Music |
| Format | LP |
| Tur | Indie & Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | REAL GONE MUSIC RLGM1617.1 |
| EAN | 0196588220517 |
| Release Date | May 10, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 202 g |
| Weight | 202 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.