Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MACK AVENUE RECORDS LPMACK1082B |
| EAN | 0673203108219 |
| Release Date | January 13, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 319 × 5 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 2 |
₺4,094
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Movement Revisited: a Musical Portrait of Four Icons |
|---|---|
| Sanatci | McBride, Christian |
| Cikis tarihi | 2023-01-13 |
| EAN/UPC | 0673203108219 |
| Label | Mack Avenue |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MACK AVENUE RECORDS LPMACK1082B |
| EAN | 0673203108219 |
| Release Date | January 13, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 319 × 5 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.