Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MACK AVENUE 67320311557 |
| EAN | 0673203115576 |
| Release Date | April 20, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,738
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | But Who's Gonna Play the Melody? |
|---|---|
| Sanatci | McBride, Christian & Edgar Meyer |
| Cikis tarihi | 2024-05-31 |
| EAN/UPC | 0673203115576 |
| Label | Mack Avenue |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MACK AVENUE 67320311557 |
| EAN | 0673203115576 |
| Release Date | April 20, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.