Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | WARNER BROS WETL9751969.1 |
| EAN | 5054197519697 |
| Release Date | March 7, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 10 × 315 × 315 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,362
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | It's a Man's World |
|---|---|
| Sanatci | Cher |
| Cikis tarihi | 2025-03-07 |
| EAN/UPC | 5054197519697 |
| Label | Warner Music Uk |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | WARNER BROS WETL9751969.1 |
| EAN | 5054197519697 |
| Release Date | March 7, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 10 × 315 × 315 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.