Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | RHINO AROGR071 |
| EAN | 0081227923419 |
| Release Date | June 7, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 316 × 324 × 8 mm · 666 g |
| Weight | 666 g |
| Discs / Records | 2 |
₺4,376
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | 3614 Jackson Highway |
|---|---|
| Sanatci | Cher |
| Cikis tarihi | 2019-06-07 |
| EAN/UPC | 0081227923419 |
| Label | Rhino |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | RHINO AROGR071 |
| EAN | 0081227923419 |
| Release Date | June 7, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 316 × 324 × 8 mm · 666 g |
| Weight | 666 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.