Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | NONESUCH 75597916171 |
| EAN | 0075597916171 |
| Release Date | June 4, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 315 × 5 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,295
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Laysongs |
|---|---|
| Sanatci | Thile, Chris |
| Cikis tarihi | 2021-06-04 |
| EAN/UPC | 0075597916171 |
| Label | Nonesuch |
| Format | LP |
| Tur | World / Folk |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | NONESUCH 75597916171 |
| EAN | 0075597916171 |
| Release Date | June 4, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 315 × 5 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.