Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | PLG RHIK5646615.1 |
| EAN | 0190295646615 |
| Release Date | October 19, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 436 g |
| Weight | 436 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,798
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | The Very Best of |
|---|---|
| Sanatci | Rea, Chris |
| Cikis tarihi | 2018-10-11 |
| EAN/UPC | 0190295646615 |
| Label | East West Records |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | PLG RHIK5646615.1 |
| EAN | 0190295646615 |
| Release Date | October 19, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 436 g |
| Weight | 436 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.