Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | GREEN AMP RECORDS RRV213.1 |
| EAN | 0819376071312 |
| Release Date | January 13, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 317 × 10 mm · 531 g |
| Weight | 531 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,014
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Living On a Thin Line |
|---|---|
| Sanatci | Dave Davies |
| Cikis tarihi | 2023-01-13 |
| EAN/UPC | 0819376071312 |
| Label | Green Amp Records |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | GREEN AMP RECORDS RRV213.1 |
| EAN | 0819376071312 |
| Release Date | January 13, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 317 × 10 mm · 531 g |
| Weight | 531 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.