Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | RED RIVER ENTERTAINMENT RRV558.1 |
| EAN | 0819376055817 |
| Release Date | October 20, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 318 × 10 mm · 486 g |
| Weight | 486 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,277
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Rippin' Up New York City - Live At City Winery Nyc |
|---|---|
| Sanatci | Davies, Dave |
| Cikis tarihi | 2023-10-20 |
| EAN/UPC | 0819376055817 |
| Label | Red River Entertainment |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | RED RIVER ENTERTAINMENT RRV558.1 |
| EAN | 0819376055817 |
| Release Date | October 20, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 318 × 10 mm · 486 g |
| Weight | 486 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.