Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | PARTISAN PTKF2151-1 |
| EAN | 0720841215110 |
| Release Date | September 21, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 6 mm · 261 g |
| Weight | 261 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,202
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Deer Tick Vol. 2 |
|---|---|
| Sanatci | Deer Tick |
| Cikis tarihi | 2017-09-21 |
| EAN/UPC | 0720841215110 |
| Label | Partisan |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | PARTISAN PTKF2151-1 |
| EAN | 0720841215110 |
| Release Date | September 21, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 6 mm · 261 g |
| Weight | 261 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.