Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | PARTISAN PTSLP5 |
| EAN | 0723721206116 |
| Release Date | August 13, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 8 mm · 324 g |
| Weight | 324 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,202
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Born On the Flag Day |
|---|---|
| Sanatci | Deer Tick |
| Cikis tarihi | 2018-08-13 |
| EAN/UPC | 0723721206116 |
| Label | Partisan |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | PARTISAN PTSLP5 |
| EAN | 0723721206116 |
| Release Date | August 13, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 8 mm · 324 g |
| Weight | 324 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.