Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | JOYFUL NOISE JNR331LP-C1 |
| EAN | 0753936905399 |
| Release Date | June 19, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 8 mm · 310 g |
| Weight | 310 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,280
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Future Teenage Cave Artists |
|---|---|
| Sanatci | Deerhoof |
| Cikis tarihi | 2020-06-19 |
| EAN/UPC | 0753936905399 |
| Label | Joyful Noise |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Indie |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | JOYFUL NOISE JNR331LP-C1 |
| EAN | 0753936905399 |
| Release Date | June 19, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 8 mm · 310 g |
| Weight | 310 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.