Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Joyful Noise JNR319LP-C1 |
| EAN | 0753936904743 |
| Release Date | November 22, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 312 × 4 mm · 220 g |
| Weight | 220 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,280
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Halfbird (Pink / Yellow) |
|---|---|
| Sanatci | Deerhoof |
| Cikis tarihi | 2019-11-22 |
| EAN/UPC | 0753936904743 |
| Label | Joyful Noise |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Industrial |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Joyful Noise JNR319LP-C1 |
| EAN | 0753936904743 |
| Release Date | November 22, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 312 × 4 mm · 220 g |
| Weight | 220 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.