Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | JOYFUL NOISE JNR377LP-C1 |
| EAN | 0753936908604 |
| Release Date | February 4, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 316 × 4 mm · 254 g |
| Weight | 254 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,280
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Actually, You Can |
|---|---|
| Sanatci | Deerhoof |
| Cikis tarihi | 2022-02-04 |
| EAN/UPC | 0753936908604 |
| Label | Joyful Noise |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Indie |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | JOYFUL NOISE JNR377LP-C1 |
| EAN | 0753936908604 |
| Release Date | February 4, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 316 × 4 mm · 254 g |
| Weight | 254 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.