Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Joyful Noise JNR429LPC1 |
| EAN | 0602309896669 |
| Release Date | March 31, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 318 × 4 mm · 229 g |
| Weight | 229 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,413
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Miracle-Level |
|---|---|
| Sanatci | Deerhoof |
| Cikis tarihi | 2023-03-31 |
| EAN/UPC | 0602309896669 |
| Label | Joyful Noise |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Joyful Noise JNR429LPC1 |
| EAN | 0602309896669 |
| Release Date | March 31, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 318 × 4 mm · 229 g |
| Weight | 229 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.