Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Joyful Noise JNR436LP-C1 |
| EAN | 0602309898328 |
| Release Date | October 27, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 316 × 4 mm · 409 g |
| Weight | 409 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,076
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Runners Four |
|---|---|
| Sanatci | Deerhoof |
| Cikis tarihi | 2023-10-27 |
| EAN/UPC | 0602309898328 |
| Label | Joyful Noise |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Joyful Noise JNR436LP-C1 |
| EAN | 0602309898328 |
| Release Date | October 27, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 316 × 4 mm · 409 g |
| Weight | 409 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.