Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | LOCAL CAD3307 |
| EAN | 0652637330717 |
| Release Date | May 6, 2013 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 324 × 5 mm · 274 g |
| Weight | 274 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,357
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Monomania |
|---|---|
| Sanatci | Deerhunter |
| Cikis tarihi | 2013-05-02 |
| EAN/UPC | 0652637330717 |
| Label | 4ad |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | LOCAL CAD3307 |
| EAN | 0652637330717 |
| Release Date | May 6, 2013 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 324 × 5 mm · 274 g |
| Weight | 274 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.