Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SONY MUSIC CATALOG SNYB2800221.1 |
| EAN | 0198028002219 |
| Release Date | May 3, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 315 × 5 mm · 544 g |
| Weight | 544 g |
| Discs / Records | 2 |

₺4,705
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Mamani |
|---|---|
| Sanatci | Denalane, Joy |
| Cikis tarihi | 2024-05-03 |
| EAN/UPC | 0198028002219 |
| Label | Sony Music Catalog |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SONY MUSIC CATALOG SNYB2800221.1 |
| EAN | 0198028002219 |
| Release Date | May 3, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 315 × 5 mm · 544 g |
| Weight | 544 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.