Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | EARTH LIBRARIES LPEL076C |
| EAN | 0810017643325 |
| Release Date | May 22, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 220 g |
| Weight | 220 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,724
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Dendrons |
|---|---|
| Sanatci | Dendrons |
| Cikis tarihi | 2020-05-22 |
| EAN/UPC | 0810017643325 |
| Label | Earth Libraries |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | EARTH LIBRARIES LPEL076C |
| EAN | 0810017643325 |
| Release Date | May 22, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 220 g |
| Weight | 220 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.