Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MORNING TRIP LPMTP011 |
| EAN | 0844667052732 |
| Release Date | March 11, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 216 g |
| Weight | 216 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,728
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Dayspring |
|---|---|
| Sanatci | Taylor, Dennis |
| Cikis tarihi | 2022-03-11 |
| EAN/UPC | 0844667052732 |
| Label | Morning Trip |
| Format | LP |
| Tur | World / Folk |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MORNING TRIP LPMTP011 |
| EAN | 0844667052732 |
| Release Date | March 11, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 216 g |
| Weight | 216 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.