Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ULTRA ECZEMA UE302 |
| EAN | 5056321647344 |
| Release Date | April 9, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 257 × 265 × 4 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,752
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Skins, Brains & Guts / Oi In Eupen |
|---|---|
| Sanatci | Tyfus, Dennis |
| Cikis tarihi | 2021-05-28 |
| EAN/UPC | 5056321647344 |
| Label | Ultra Eczema |
| Format | 12in |
| Tur | Rock / Punk |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | ULTRA ECZEMA UE302 |
| EAN | 5056321647344 |
| Release Date | April 9, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 257 × 265 × 4 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.