Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BUREAU B BB219LP |
| EAN | 4015698004014 |
| Release Date | April 22, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 314 × 8 mm · 234 g |
| Weight | 234 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,527
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Wave: Electronic Music 1984 1988 |
|---|---|
| Sanatci | Young, Dennis |
| Cikis tarihi | 2016-02-26 |
| EAN/UPC | 4015698004014 |
| Label | Bureau B |
| Format | LP |
| Tur | Dance |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BUREAU B BB219LP |
| EAN | 4015698004014 |
| Release Date | April 22, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 314 × 8 mm · 234 g |
| Weight | 234 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.