Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | CARPARK CAK123LP |
| EAN | 0677517012316 |
| Release Date | August 18, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 314 × 6 mm · 270 g |
| Weight | 270 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,748
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Across the Multiverse |
|---|---|
| Sanatci | May, Dent |
| Cikis tarihi | 2017-08-18 |
| EAN/UPC | 0677517012316 |
| Label | Carpark |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | CARPARK CAK123LP |
| EAN | 0677517012316 |
| Release Date | August 18, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 314 × 6 mm · 270 g |
| Weight | 270 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.