Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DRUM CODE DC177 |
| EAN | 5060191676588 |
| Release Date | December 7, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,193
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Suki |
|---|---|
| Sanatci | Dense & Pika |
| Cikis tarihi | 2017-12-07 |
| EAN/UPC | 5060191676588 |
| Label | Drum Code |
| Format | 12in |
| Tur | Dance / Techno |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DRUM CODE DC177 |
| EAN | 5060191676588 |
| Release Date | December 7, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.