Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Epitaph EPIT264811 |
| EAN | 8714092648119 |
| Release Date | December 10, 2014 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 238 g |
| Weight | 238 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,148
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Everything Sucks |
|---|---|
| Sanatci | Descendents |
| Cikis tarihi | 1985-10-14 |
| EAN/UPC | 8714092648119 |
| Label | Epitaph |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Hardcore |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Epitaph EPIT264811 |
| EAN | 8714092648119 |
| Release Date | December 10, 2014 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 238 g |
| Weight | 238 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.