Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | EPITAPH 278431 |
| EAN | 0045778784318 |
| Release Date | July 23, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 311 × 5 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,035
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | 9th & Walnut |
|---|---|
| Sanatci | Descendents |
| Cikis tarihi | 2021-07-23 |
| EAN/UPC | 0045778784318 |
| Label | Epitaph |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | EPITAPH 278431 |
| EAN | 0045778784318 |
| Release Date | July 23, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 311 × 5 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.