Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | FELTE FELT64C3.1 |
| EAN | 0843563148112 |
| Release Date | January 17, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,280
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Black Aura My Sun |
|---|---|
| Sanatci | Deserta |
| Cikis tarihi | 2020-01-17 |
| EAN/UPC | 0843563148112 |
| Label | Felte |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | FELTE FELT64C3.1 |
| EAN | 0843563148112 |
| Release Date | January 17, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.