Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | CYCLIC LAW CYLW215.1 |
| EAN | 0679628554228 |
| Release Date | April 21, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,198
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Serenity / Rage |
|---|---|
| Sanatci | Desiderii Marginis |
| Cikis tarihi | 2023-04-21 |
| EAN/UPC | 0679628554228 |
| Label | Cyclic Law |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Ambient |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | CYCLIC LAW CYLW215.1 |
| EAN | 0679628554228 |
| Release Date | April 21, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.