Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ITALIANS DO IT BETTER UNUK6011479.1 |
| EAN | 5053760114796 |
| Release Date | March 1, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 9 mm · 567 g |
| Weight | 567 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,580
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Escape |
|---|---|
| Sanatci | Desire |
| Cikis tarihi | 2024-03-01 |
| EAN/UPC | 5053760114796 |
| Label | Italians Do It Better |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | ITALIANS DO IT BETTER UNUK6011479.1 |
| EAN | 5053760114796 |
| Release Date | March 1, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 9 mm · 567 g |
| Weight | 567 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.