Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MUTE MUE77983.1 |
| EAN | 5400863077983 |
| Release Date | April 7, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 317 × 4 mm · 472 g |
| Weight | 472 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,291
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | On the Romance of Being |
|---|---|
| Sanatci | Desire Marea |
| Cikis tarihi | 2023-04-07 |
| EAN/UPC | 5400863077983 |
| Label | Mute |
| Format | LP |
| Tur | World |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MUTE MUE77983.1 |
| EAN | 5400863077983 |
| Release Date | April 7, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 317 × 4 mm · 472 g |
| Weight | 472 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.