Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | HOPELESS HOP6737.1 |
| EAN | 0790692673711 |
| Release Date | January 27, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 314 × 4 mm · 256 g |
| Weight | 256 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,505
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Open Mouth Open Heart |
|---|---|
| Sanatci | Destroy Boys |
| Cikis tarihi | 2023-01-27 |
| EAN/UPC | 0790692673711 |
| Label | Hopeless |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | HOPELESS HOP6737.1 |
| EAN | 0790692673711 |
| Release Date | January 27, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 314 × 4 mm · 256 g |
| Weight | 256 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.