Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | LUMIERE NOIRE LUMI56.1 |
| EAN | 4062548106732 |
| Release Date | March 7, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 4 mm · 234 g |
| Weight | 234 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,302
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Ii |
|---|---|
| Sanatci | Destiino |
| Cikis tarihi | 2025-03-07 |
| EAN/UPC | 4062548106732 |
| Label | Lumiere Noire |
| Format | LP |
| Tur | Dance |
| Birim sayisi | 1 |
| Style | |
|---|---|
| Label | LUMIERE NOIRE LUMI56.1 |
| EAN | 4062548106732 |
| Release Date | March 7, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 4 mm · 234 g |
| Weight | 234 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.