Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Dead Oceans DOC046LP |
| EAN | 0656605134611 |
| Release Date | April 26, 2014 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,280
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Kaputt |
|---|---|
| Sanatci | Destroyer |
| Cikis tarihi | 2014-04-16 |
| EAN/UPC | 0656605134611 |
| Label | Dead Oceans |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Dead Oceans DOC046LP |
| EAN | 0656605134611 |
| Release Date | April 26, 2014 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.