Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DEAO 00086170 |
| EAN | 0656605140612 |
| Release Date | August 28, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 318 × 9 mm · 477 g |
| Weight | 477 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,414
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Poison Season |
|---|---|
| Sanatci | Destroyer |
| Cikis tarihi | 2015-08-28 |
| EAN/UPC | 0656605140612 |
| Label | Dead Oceans |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DEAO 00086170 |
| EAN | 0656605140612 |
| Release Date | August 28, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 318 × 9 mm · 477 g |
| Weight | 477 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.