Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | CANDID LPCND32091 |
| EAN | 0708857320912 |
| Release Date | July 21, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 4 mm · 265 g |
| Weight | 265 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,032
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | How Time Passes |
|---|---|
| Sanatci | Ellis, Don |
| Cikis tarihi | 2023-07-21 |
| EAN/UPC | 0708857320912 |
| Label | Candid |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | CANDID LPCND32091 |
| EAN | 0708857320912 |
| Release Date | July 21, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 4 mm · 265 g |
| Weight | 265 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.