Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DEEPMATTER DM016 |
| EAN | 3663729291318 |
| Release Date | June 7, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 4 mm · 279 g |
| Weight | 279 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,178
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Don't Forget To Have Fun |
|---|---|
| Sanatci | Glori, Don |
| Cikis tarihi | 2024-06-07 |
| EAN/UPC | 3663729291318 |
| Label | Deepmatter |
| Format | LP |
| Tur | Jazz / Contemporary Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DEEPMATTER DM016 |
| EAN | 3663729291318 |
| Release Date | June 7, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 4 mm · 279 g |
| Weight | 279 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.