Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DRIVEN BY THE MUSIC DBTMLP003 |
| EAN | 0654378617522 |
| Release Date | December 1, 2014 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 310 × 5 mm · 302 g |
| Weight | 302 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,369
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Cats Without Claws |
|---|---|
| Sanatci | Summer, Donna |
| Cikis tarihi | 2014-12-01 |
| EAN/UPC | 0654378617522 |
| Label | Driven By the Music |
| Format | LP |
| Tur | Dance |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DRIVEN BY THE MUSIC DBTMLP003 |
| EAN | 0654378617522 |
| Release Date | December 1, 2014 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 310 × 5 mm · 302 g |
| Weight | 302 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.