Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DRIVEN BY THE MUSIC DBTMLP003P |
| EAN | 0654378625428 |
| Release Date | October 22, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 311 × 4 mm · 279 g |
| Weight | 279 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,266
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Cats Without Claws |
|---|---|
| Sanatci | Summer, Donna |
| Cikis tarihi | 2021-11-19 |
| EAN/UPC | 0654378625428 |
| Label | Driven By the Music |
| Format | LP |
| Tur | Dance |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DRIVEN BY THE MUSIC DBTMLP003P |
| EAN | 0654378625428 |
| Release Date | October 22, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 311 × 4 mm · 279 g |
| Weight | 279 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.