Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | END TIMES MUSIC ENTM81.1 |
| EAN | 0197190679014 |
| Release Date | July 12, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 279 g |
| Weight | 279 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,170
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Things Were Never Good If They're Not Good Now |
|---|---|
| Sanatci | Woods, Donovan |
| Cikis tarihi | 2024-07-12 |
| EAN/UPC | 0197190679014 |
| Label | End Times Music |
| Format | LP |
| Tur | World / Folk |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | END TIMES MUSIC ENTM81.1 |
| EAN | 0197190679014 |
| Release Date | July 12, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 279 g |
| Weight | 279 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.