Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | CAREER CARE1430.1 |
| EAN | 0711574791712 |
| Release Date | November 12, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 310 × 4 mm · 256 g |
| Weight | 256 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,005
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Heirloom Varieties |
|---|---|
| Sanatci | Donovan's Brain |
| Cikis tarihi | 2015-11-12 |
| EAN/UPC | 0711574791712 |
| Label | Career |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | CAREER CARE1430.1 |
| EAN | 0711574791712 |
| Release Date | November 12, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 310 × 4 mm · 256 g |
| Weight | 256 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.