Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | RARE DIAMONDS PRODUCTIONS RDP0001VM |
| EAN | 4250444188925 |
| Release Date | February 18, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 9 mm · 440 g |
| Weight | 440 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,420
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Fur Immer |
|---|---|
| Sanatci | Doro |
| Cikis tarihi | 2022-02-18 |
| EAN/UPC | 4250444188925 |
| Label | Groove Attack |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Hardrock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | RARE DIAMONDS PRODUCTIONS RDP0001VM |
| EAN | 4250444188925 |
| Release Date | February 18, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 9 mm · 440 g |
| Weight | 440 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.