Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | METALVILLE RDP0021VB |
| EAN | 4250444187966 |
| Release Date | March 18, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 315 × 5 mm · 468 g |
| Weight | 468 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,350
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Magic Diamonds: Best of Ballads |
|---|---|
| Sanatci | Doro |
| Cikis tarihi | 2022-03-18 |
| EAN/UPC | 4250444187966 |
| Label | Groove Attack |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | METALVILLE RDP0021VB |
| EAN | 4250444187966 |
| Release Date | March 18, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 315 × 5 mm · 468 g |
| Weight | 468 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.