Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| EAN | 0600753635827 |
| Release Date | January 28, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 5 × 315 × 315 mm · 370 g |
| Weight | 370 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,658
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Machine Head |
|---|---|
| Sanatci | Deep Purple |
| Cikis tarihi | 2016-01-28 |
| EAN/UPC | 0600753635827 |
| Label | Universal |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| EAN | 0600753635827 |
| Release Date | January 28, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 5 × 315 × 315 mm · 370 g |
| Weight | 370 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.