Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | PLG RHIK5565107.1 |
| EAN | 0190295565107 |
| Release Date | November 23, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 315 × 31 mm · 337 g |
| Weight | 337 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,798
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Deep Purple In Rock |
|---|---|
| Sanatci | Deep Purple |
| Cikis tarihi | 2018-11-22 |
| EAN/UPC | 0190295565107 |
| Label | Plg |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | PLG RHIK5565107.1 |
| EAN | 0190295565107 |
| Release Date | November 23, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 315 × 31 mm · 337 g |
| Weight | 337 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.