Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MOBILE FIDELITY SOUND LAB UD1S2026 |
| EAN | 0821797202626 |
| Release Date | January 14, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 322 × 29 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺6,269
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | On the Border |
|---|---|
| Sanatci | Eagles |
| Cikis tarihi | 2022-08-26 |
| EAN/UPC | 0821797202626 |
| Label | Mobile Fidelity |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MOBILE FIDELITY SOUND LAB UD1S2026 |
| EAN | 0821797202626 |
| Release Date | January 14, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 322 × 29 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.