Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MOBILE FIDELITY SOUND LAB UD1S2029LP |
| EAN | 0821797202923 |
| Release Date | December 31, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 322 × 324 × 30 mm · 1.07 kg |
| Weight | 1.07 kg |
| Discs / Records | 2 |
₺11,830
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Long Run |
|---|---|
| Sanatci | Eagles |
| Cikis tarihi | 2024-03-22 |
| EAN/UPC | 0821797202923 |
| Label | Mobile Fidelity |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MOBILE FIDELITY SOUND LAB UD1S2029LP |
| EAN | 0821797202923 |
| Release Date | December 31, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 322 × 324 × 30 mm · 1.07 kg |
| Weight | 1.07 kg |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.